KONST / Litografier / Litografi 7451026
nr 745 1026
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Litografi, Gunnar Brusewitz (1924-2004), 88/220, signerad, motivets mått: 27x35
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Utrop:
700 kr
Såld:
650 kr
måndag 5 mars 2012
kl 19:38:58
500 kr
600 kr
Gunnar Brusewitz
Läs mer om Gunnar Brusewitz